Контактирајте не

TIANJIN BFS ГРАДЕЖНИ МАТЕРИЈАЛИ TECHNOLOGY CO., ОГРАНИЧЕНО

адреса

NO. 18, TIANXIU STREET, TIEDONG ROAD, BEICHEN DISTRICT, Тијанџин, Кина

Е-пошта

телефон

Продажба: 0086-22-86865902

Мобилни / Whatsapp / WeChat

+86 13752318418

                                                                 

часа

7*24 hours

Monday to Sunday

 

Сакаат да работат со САД?