банер-3

производи

 • Имотот Греј Гете ќерамиди

  Имотот Греј Гете ќерамиди

 • ФОБ Цена: $ 3-5 / квадратни метри
 • Мин.нарачката Количина: 500sqm
 • Набавка Способност: 300,000sqm месечно
 • Порт: Xingang, Тијанџин
 • Начин на плаќање: L / C по видување, T / T
 • Доживотна гаранција: 30 години
 • Отпорност на алги: 5-10 години
 • Отпорност на ветер: 130 км/ч