Zavodda eng ko'p sotiladigan Xitoy buyurtma asosida ulgurji sotiladigan Afrika rangli tom yopish shingles turlari asfalt
"Shartnomaga rioya qilish", bozor talablariga javob beradi, yuqori sifati bilan bozor raqobatiga qo'shiladi va iste'molchilarga muhim g'olibga aylanishiga imkon berish uchun ancha keng qamrovli va ajoyib yordam beradi. Kompaniyaning maqsadi mijozlarning Xitoyda eng ko'p sotiladigan maxsus Afrika rangli tom yopish plitalari turlari asfalt uchun qoniqishidir. Biz kelajakdagi kichik biznes aloqalari uchun bizga qo'ng'iroq qilish uchun butun dunyo bo'ylab istiqbolli mijozlarni qabul qilamiz. Bizning mahsulotlarimiz va yechimlarimiz eng yaxshisidir. Tanlangandan so'ng, abadiy ideal!
"Shartnomaga rioya qilish", bozor talablariga mos keladi, yuqori sifati bilan bozor raqobatiga qo'shiladi va iste'molchilarga muhim g'olibga aylanishi uchun ancha keng qamrovli va ajoyib yordam ko'rsatadi. Kompaniyaning maqsadi mijozlarning qoniqishi bo'ladi.Asfalt plitkalari, Xitoy asfalt tom yopish shingles, Umid qilamizki, biz barcha mijozlar bilan uzoq muddatli hamkorlikni o'rnatishimiz mumkin va raqobatbardoshlikni oshirishimiz va mijozlar bilan birgalikda o'zaro manfaatli vaziyatga erishishimiz mumkin. Biz butun dunyodan kelgan mijozlarni istagan har qanday narsa uchun biz bilan bog'lanishga chin dildan taklif qilamiz! Uyda ham, chet elda ham barcha mijozlarni fabrikamizga tashrif buyurishga taklif qilamiz. Siz bilan o'zaro manfaatli biznes aloqalarini o'rnatishga va yaxshiroq kelajak yaratishga umid qilamiz.
Chiroyli laminatlanganAsfalt plitkalariTanishtiruvlar
Chiroyli laminatlangan asfalt plitkalarining mahsulot xususiyatlari
| Mahsulot xususiyatlari | |
| Rejim | Chiroyli laminatlangan asfalt plitkalar |
| Uzunlik | 1000 mm ± 3 mm |
| Kenglik | 333 mm±3 mm |
| Qalinligi | 5.2mm-5.6mm |
| Rang | Yonayotgan moviy |
| Og'irligi | 27 kg ± 0,5 kg |
| Sirt | rangli qumli granulalar |
| Ilova | Tom |
| Muddat | 30 yil |
| Sertifikat | CE&ISO9001 |

Chiroyli laminatlangan asfalt plitkalarining tuzilishi

1. Shisha tolali mat
Asfalt tom yopish shingilllari ma'lum uzunlik va diametrdagi shisha tolalaridan tayyorlangan yupqa shisha tolali gilamcha bilan mustahkamlanadi, ular barqaror qatronlar va bog'lovchi moddalar yordamida bir-biriga bog'langan. Shisha tola shisha tolali fabrikada katta rulonlarga o'raladi, keyin ular tom yopish shingillini ishlab chiqarish jarayonining boshida "ajratiladi".
2. Ob-havoga chidamli asfalt
Asfalt shingillalar tarkibidagi asosiy suvga chidamli moddadir. Foydalanilgan asfalt neftni qayta ishlashning yakuniy mahsuloti bo'lib, kelib chiqishi jihatidan yo'l asfaltiga biroz o'xshash bo'lsa-da, u asfalt shingillalar ishlashi uchun zarur bo'lgan yuqori darajadagi mustahkamlikka qadar qayta ishlanadi.
3. Kremsi bazalt grenulalari
Granulalar (ba'zan "grit" deb ataladi) keramik kuydirish orqali turli xil ranglarga ishlov beriladi, bu ularga shinglening ochiq qismida ishlatiladigan uzoq muddatli ranglarni beradi. Ba'zi shinglelar ko'k-yashil suv o'tlari keltirib chiqaradigan rang o'zgarishini oldini olishga yordam beradigan suv o'tlariga chidamli granulaga ega. Shuningdek, quyoshning issiqlik energiyasining yuqori foizini aks ettiruvchi tom yopish shinglelarini tayyorlash uchun maxsus "aks ettiruvchi" granulalardan foydalanish mumkin.
Chiroyli laminatlangan asfalt plitkalarining rangli broshyurasi
Tanlovingiz uchun 12 xil rang mavjud. Agar sizga boshqa ranglar kerak bo'lsa, biz siz uchun ham ishlab chiqarishimiz mumkin.

Uyingizni to'ldirish uchun shifer ranglarini qanday tanlash mumkin? Ko'rib chiqing va tanlang.
| UY RANGI | ENG YAXSHI MOS KELADIGAN TOM SHINGLE RANGI |
|---|---|
| Qizil | Jigarrang, qora, kulrang, yashil |
| Och kulrang | Kulrang, qora, yashil, ko'k |
| Bej/Krem rang | Jigarrang, qora, kulrang, yashil, ko'k |
| Jigarrang | Kulrang, jigarrang, yashil, ko'k |
| Oq | Jigarrang, kulrang, qora, yashil, ko'k, oq kabi deyarli har qanday rang |
| Yog'och yoki yog'och uylar | Jigarrang, Yashil, Qora, Kulrang |
Bitumli laminat shingilining qadoqlash va jo'natish tafsilotlari
Yuk tashish; yetkazib berish:
1. Namunalar uchun DHL/Fedex/TNT/UPS, Eshikdan eshikgacha
2. Katta tovarlar yoki FCL uchun dengiz orqali
3. Yetkazib berish muddati: namunalar uchun 3-7 kun, yirik tovarlar uchun 7-15 kun
Qadoqlash:16 dona/to'plam, 900 ta to'plam/20 futlik konteyner, bitta to'plam 2,36 kvadrat metr, 2124 kv.m/20 futlik konteynerni qoplashi mumkin
Bizda shaffof paket, standart eksproting paketi, moslashtirilgan paket kabi 3 xil paket mavjud.


Shaffof paket

Standart eksport paketi

Moslashtirilgan paket
Nima uchun bizni tanlang

Anti-alage & Fadeless
So'nish va o't pufagi muammosini oldini olish uchun BFS tosh chiplaridan foydalanadiCARLAC GROUPE, CL-RokFransiyada. Yuqori standart tosh chiplari sifatida AQSh va Koreyada ko'plab brendlarda ham qo'llaniladi. Asfalt tom qoplamalarini o'rnatish va texnik xizmat ko'rsatish qiymati nisbatan past bo'lgani uchun, u binoning tepasida 20 yil davomida harakatsiz turgan mulk egasiga ko'proq qiymat beradi.

Tez yetkazib berish va past MOQ
Biz to'liq avtomatik mashinadan foydalanamiz. Biz kuniga 4000 ta asfalt shingillalar ishlab chiqarishimiz mumkin.Buyurtmalarning 90% dan ortig'ini 7 kun ichida yetkazib beramiz.Zavodda yetarli miqdorda zaxira mavjud bo'lganligi sababli, biz to'lovni olgan kuniyoq tovarlarni yuklashimiz mumkin bo'lgan 90% shaxsiy uy rejasi. Xitoydan uyingizning tomini qoplaydigan tom yopish plitalarini olish endi uzoq vaqtni talab qilmaydi!

Bir martalik xizmat
Xitoyda asfalt tom yopish shingles biznesida 20 yildan ortiq tajribaga ega bo'lganimiz sababli, biz suv o'tkazmaydigan membrana ishlab chiqaramiz,Tom yopish uchun kigiz ,bitum yelimlariva tom yopish shingillasi. Va bizda ishlab chiqarish uchun hamkorlar ham borTirnoqvaOSB kontrplakBiz qoplagan barcha tom yopish materiallari taglik sifatida ishlatiladigan taxta.







