Weatherwood Asfalt Herpes prodhues dhe furnizues | NDERTESA BFS
banderolë-3

produkteve

Herpes Asfalti Weatherwood

short description:


 • FOB Çmimi: $ 3-5 / m²
 • Min.urdhër Sasia: 500sqm
 • Furnizimi Aftësia: 300,000sqm në muaj
 • Porti: Xingang, Tianjin
 • Termat pagesës: L / C te syve, T / T
 • Rezistenca ndaj erës: 130 km/h
 • Garancia e jetës: 30 vjet
 • Lloji: Herpes për çati të laminuara
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Weatherwood Asfalt Herpes Hyrje

  Specifikimet e produktit të Herpes Asfalti Weatherwood

  Weatherwood Asfalt Herpes  muri ose çatie që përdor asfaltin për hidroizolim. Ato janë një nga mbulesat më të përdorura për çati në Amerikën e Veriut, sepse kanë një kosto fillestare relativisht të lirë dhe janë mjaft të thjeshta për t'u instaluar.

  Herpes tanë për çati BFS po bëhen zgjedhja e pronarëve, projektuesve dhe arkitektëve të dalluar të pronave në mbarë botën. Të gjithë herpesin e asfaltit BFS tejkalojnë standardet e performancës së industrisë dhe vijnë me garanci ndërkombëtare "pa shqetësim". 

  Emri i produktit

  Laminated Herpes Asfalti Weatherwood

  Ngjyrë

  Druri i motit

  Madhësia

  1000 mm*333 mm

  Vendi i produktit

  Tianjin , Kinë

  Materiale

  Asfalt , tekstil me fije qelqi, rërë me ngjyra

  Mënyrat e paketimit

  900 tufa në enë 20 këmbë

  Garanci jete

  30 vjet

  Shërbimi pas shitjes

  Instalimi i udhëzuesit

  Trashësia

  5.2 mm

  Aplikacion

  Vila , apartamente , shndërrim çati

  peshë

  27 kg / tufë

  MOQ

  500 metra katrorë

  Herpes Asfalti Weatherwood
  Herpes Asfalti Weatherwood

  Veçori e Herpes Asfalti Weatherwood

  1. 1. Herpes asfalti janë të lira dhe të gjithanshëm.
  2. 2. Ata punojnë mirë me lloje të ndryshme çati dhe pjerrësi.
  3. 3.Ato janë relativisht të lehta për t'u prerë në madhësi, për t'u përshtatur së bashku dhe për t'u ngjitur në çati.
  4. 4. Nuk ka nevojë për asnjë aksesor me porosi për skajet e çatisë, ndenjat e ajrit ose blicët e oxhakut
  5. 5. Herpes me tekstil me fije qelqi janë më të hollë, më të lehtë dhe kanë shkallë më të mirë zjarri. 
  6.    Ata nuk kanë ndotje, dhe me rezistencë ndaj nxehtësisë, erës dhe lagështisë.

   

  Broshura me ngjyra e Weatherwood Asphalt Herpes

        T këtu janë 12 lloje të ngjyrave për Choice.If tuaj keni nevojë për ngjyra të tjera, ne gjithashtu mund të prodhojë për ju.

  https://www.asphaltroofshingle.com/products/asphalt-shingle/laminated-shingle/

  Si të zgjidhni ngjyrat e herpes për të plotësuar shtëpinë tuaj? Shihni dhe zgjidhni nga shembulli i projekteve tona si më poshtë:

  Detajet e paketimit dhe transportit të herpesit të asfaltit Weatherwood

  Shipping:

  Herpes asfalti është produkt i rëndë, i ngarkuar normalisht me enë 20ft. Normalisht një kontejner 20 ft mund të mbajë 2300-3000 m²,

  ndryshojnë nga dizajne të ndryshme. Ne kemi paketim të rregullt dhe pranojmë gjithashtu paketim me porosi të klientit. Varet nga kërkesa juaj. 

  Paketimi: 16 copë / pako, 800 tufa / enë 20 ft, një pako mund të mbulojë 2,36 metra katrorë, 1888 m² / 20 ft' enë

  Ne kemi 3 lloje paketash duke përfshirë paketën transparente, paketën standarde eksprotuese, paketën e personalizuar

  paketim me zall për çati me asfalt të zi agat
  Agat i zi Asfalt mbulimi zall

  Paketa transparente

  Agat i zi Asfalt mbulimi zall

  Paketa standarde e eksportit

  Agat i zi Asfalt mbulimi zall

  Paketa e personalizuar

  pse na zgjodhet ne

  trashësi Agat Zi Asfalt Roofing Herpes
  zgjidhni ne2 Zinxhirë për çati me asfalt të zi agat
  zgjidhni ne3 Herpes çati me asfalt të zi agat
  zgjidhni ne4 Herpes çati me asfalt të zi agat

  FAQ

  Q1. A mund të kem një porosi falas për mostrën e çatisë së asfaltit? 

  A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme. Ne gjithashtu ofrojmë mostra të personalizuara.

  Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?

  Përgjigje: Mostra falas ka nevojë për 24 orë gjatë ditëve të punës, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 3 ~ 7 ditë pune për sasinë e porosisë më shumë se një enë GP 20'.

  Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e zolesës së çatisë së asfaltit?

  A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm

  Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur? 

  Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.

  P5. Si të vazhdoni një porosi për tjegulla? 

  Përgjigje: Së pari na tregoni kërkesat ose aplikimin tuaj. Së dyti Ne citojmë sipas kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.

  Së treti klienti konfirmon mostrat dhe vendos depozitimin për porosi formale. Së katërti Ne organizojmë prodhimin.

  P6. A është në rregull të dizajnoj paketën time të markës?

  A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin fillimisht bazuar në mostrën tonë.

  Pyetja 7: A ofroni garanci për zallin tuaj të çatisë së asfaltit? 

  Përgjigje: Po, ne ofrojmë 20-30 vjet garanci për produktet tona.

  P8: Si të merreni me të metat? 

  A: Gjatë periudhës së garancisë, ne kemi një kartë garancie për ju. Ju mund të merrni kompensimin përkatës ose të merrni produkte zëvendësuese.

  P9: Sa m2 mund të ngarkohen në një kontejner? 

  Përgjigje: Mund të ngarkohet 2000-3400 m2, sipas llojeve të ndryshme të herpesit.

  Q10. Cilat janë kushtet e pagesës?

  Përgjigje: Me T/T 30% depozitë, 70% pagesë e balancuar përpara dërgesës nga fabrika.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne