Herpes tjegulla kulmi Malajzia prodhues dhe furnizues | NDERTESA BFS
banderolë-3

produkteve

Herpes Kulmi Pllaka Malaysia

short description:


 • FOB Çmimi: $ 3-5 / m²
 • Min.urdhër Sasia: 500sqm
 • Furnizimi Aftësia: 300,000sqm në muaj
 • Porti: Xingang, Tianjin
 • Termat pagesës: L / C te syve, T / T
 • Garancia e jetës: 30 vjet
 • Rezistenca ndaj algave: 5-10 vjet
 • Rezistenca ndaj erës: 130 km/h
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Herpes Pllakat e çatisë Malajzia Hyrje

  Herpes bitumen asfalt janë një nga materialet ekonomike për mbulim dhe ato janë të disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash. Herpes asfalti përdoren zakonisht në çatitë e pjerrëta, shtëpitë e vetme dhe projektet më të vogla të banimit vetëm për të përmendur disa. Ky material është shumë i lehtë për t'u instaluar dhe ofron fleksibilitet gjatë procesit të instalimit të tij. Në ditët e sotme, herpes janë gjithashtu të disponueshme me tekstura, trashësi të ndryshme dhe mund të trajtohen kundër mykut dhe mykut.

  Herpes bitumi 3 Tab
  Emri i produkteve Llojet e herpesit të çatisë së asfaltit (25 VJET GARANCI)
  Materiali Fletë tekstil me fije qelqi & bitum & granula minerale me shumë ngjyra
  Ngjyrë propozoj
  Standard GB/T20474-2006 ASPM SGS
  Rezistenca në tërheqje (gjatësore) (N/50 mm) 600
  Rezistenca në tërheqje (transversale) (N/50 mm) 400
  Rezistenca ndaj nxehtësisë Pa rrjedhje, rrëshqitje, pika dhe flluskë (90°C)
  Fleksibiliteti Asnjë çarje nuk përkulet për 10°C
  Rezistenca e thonjve 78N
  Rezistoni ndaj grisjes > 100 N
  Shpërthimi i motit 145 mm
  Rezistenca ndaj erës 98 km/h
  Koha mesatare e jetës 20-30 vjet
  Paketimi 3.1 m2/pako, 21copë/pako, paketim me qese filmi PE dhe paletë tymosjeje

  Ngjyrat e Malajzisë Materiali për mbulim Herpes çati asfalti

  Kinez i kuq Mozaiku Asfalt Herpes

  BFS-01 e kuqe kineze

  vilë jeshile Mozaiku Asfalt Herpes

  BFS-02 Chateau Green

  pasuri griMozaik Asfalt zall

  BFS-03 Estate Grey

  kafe Mozaik Asfalt Herpes

  BFS-04 Kafe

  oniks i zi Mozaiku Asfalt Herpes

  BFS-05 Onyx Black

  Herpes mozaik asfalti gri me re

  BFS-06 Gri me re

  Desert Tan Mozaik Asfalt Herpes

  BFS-07 Desert Tan

  port blu Mozaiku Asfalt Herpes

  BFS-08 Ocean Blue

  dru kafe Mozaik Asfalt Herpes

  BFS-09 Dru kafe

  Djegia e kuqe Mozaiku Asfalt Herpes

  BFS-10 E kuqe e djegur

  Djegia blu Mozaiku Asfalt Herpes

  BFS-11 Blu djegëse

  Herpes Asfalti Mozaiku i kuq aziatik

  BFS-12 E kuqe aziatike

  Karakteristikat e çatisë me fibër qelqi

   

  Herpes asfalti mozaik

  Instalim i lehtë

  Rropi i asfaltit përshtatet me shumë struktura çati, përdoret gjerësisht dhe i lehtë për t'u instaluar.

  Rezistenca ndaj erës

  Rezistente ndaj erës 

  Rezistenca e erës e produkteve tona mund të arrijë 60-70 mph. Ne kemi certifikimin si CE, ASTM dhe IOS9001.

  Francë granula qeramike

   Granulat tona qeramike janë të importuara nga Franca, ngjyra e të cilave është e ndritshme dhe e qëndrueshme, jo e lehtë për t'u zbehur.

  instaloni

  Rezistenca ndaj Algave

  Me teknologji të avancuar, ne mund t'ju ofrojmë një rezistencë ndaj algave për 5-10 vjet.

   

  Alage

  Paketimi dhe transporti i pllakave gjashtëkëndore të çatisë

  Paketimi: 21 copë për pako, 45 paketë/ paletë,

                     Sq.m/pako:3.10 metër katror për tufë

                     Pesha: 27 kg për tufë   20' enë: 2790 m2

  paketim me zall për çati me asfalt të zi agat
  Herpes asfalti mozaik

  Paketa transparente

  Agat i zi Asfalt mbulimi zall

  Paketa Eksportimi

  Herpes asfalti mozaik

  Paketa e personalizuar

  pse na zgjodhet ne

  Herpes asfalti mozaik

  Anti-Alage & Fadless

  Për të shmangur problemin e zbehjes dhe kalimit, BFS përdor patate të skuqura guri nga CARLAC GROUPE, CL-Rock në Francë. Si patate të skuqura standarde superiore të gurit gjithashtu duke përdorur shumë në shumë marka në SHBA dhe Kore. Meqenëse kostoja e instalimit dhe mirëmbajtjes së Mbulimit të Asfaltit është relativisht e ulët, ajo i jep më shumë vlerë pronarit të pronës në 20 vitet që ajo qëndron ende në krye të ndërtesës.

  depo

  Dorëzimi i shpejtë dhe MOQ i ulët 

  Ne përdorim makinën plotësisht automatike. Ne mund të prodhojmë 4000 tufa herpes asfalti në ditë. Mbi 90% porosi e dorëzojmë brenda 7 ditësh. Meqenëse fabrika ka stoqe të mjaftueshme, plani personal i shtëpisë 90% që ne mund të ngarkojmë mallrat në të njëjtën ditë të pagesës së marrë. Herpes çati të mbuluar nga çatia e shtëpisë tuaj nga Kina nuk kanë më nevojë për shumë kohë për të marrë!

  aksesorë

  Shërbimi me një ndalesë

  Si mbi 20 vjet përvojë në një Biznesi i herpesit të bitumit të asfaltit në Kinë, Ne prodhojmë membranë të papërshkueshëm nga uji, felt për çati, ngjitës bitumi dhe herpes për çati. Dhe ne gjithashtu kemi partner për prodhimin e Pllakës së Kompensatës së Gozhdës dhe OSB, e cila është materiale si shtresë e sipërme Të gjitha materialet tuaja për çatinë që kemi mbuluar.

  zgjidhni ne3 Herpes çati me asfalt të zi agat
  zgjidhni ne2 Zinxhirë për çati me asfalt të zi agat
  zgjidhni ne4 Herpes çati me asfalt të zi agat

  FAQ

  Q1. Cilat janë kushtet e pagesës?
  Përgjigje: 30% me parapagesë dhe 70% bilanc kundrejt kopjes BL.
  Q2. Cila është koha juaj drejtuese?
  A: 2 javë pasi kemi marrë pagesën tuaj.
  Q3. Sa sasi ngarkohen në një enë 20gp?
  Përgjigje: 950 thasë, 20 paleta. 2200-2900 metër katror bazë në lloje të ndryshme. I petëzuar 2200 m2, të tjera 2900 m2.
  Q4. Cili është MOQ juaj?
  Përgjigje: Mund të porosisni çdo sasi.
  P5. A mund të prodhoni sipas mostrave?
  Përgjigje: Po, ne mund të prodhojmë sipas mostrave tuaja ose modelit të çatisë. 


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne